SKCS

Posledná aktualizácia: 25. októbra 2021

Interný audítor podľa ISO 19011: 2018

(0 Hodnotení)
Interný audítor podľa ISO 19011: 2018

Prehľad

Vitajte na školení:

Interný audítor podľa normy ISO 19011: 2018 – Návod na auditovanie systémov manažérstva.

Čo sa dozviete?

V prvom rade sa zameriame na požiadavky normy STN EN ISO 19011: 2019, vydanej ako STN v roku 2019. Ďalej sa budeme venovať praktickým príkladom auditovania systémov manažérstva z oblasti kvality, environmentu a BOZP. Svoje si však nájdu aj audítori ostatných manažérskych systémov. Budeme si hovoriť o technikách auditovania a získate návod, ako si jednoducho pripraviť kontrolné listy. Okrem toho sa budeme zaoberať psychológiou a komunikačnými zručnosťami. Na záver školenia odhalíme niekoľko tajných techník audítorov.

Poďme na to…

Vzdelávajte sa v práci, doma, v aute… kde len chcete. Ak máte chvíľu čas, pustite si ktorúkoľvek video-lekciu a získajte nové vedomosti. Už žiadne zbytočné naťahovanie času, žiadne náklady navyše. Iba dôležité fakty a kvalitné informácie, ktoré Vás zaujímajú najviac. Zvukovú stopu si môžete stiahnuť do Vášho zariadenia a počúvať kedykoľvek a kdekoľvek. Ak prejdete všetkými lekciami, máme pre Vás pripravený krátky test Vašich vedomostí. Po úspešnom zvládnutí získavate certifikát o absolvovaní školenia.  Staňte sa expertom! Prajeme príjemnú zábavu a držíme palce.

Pre koho je toto školenie určené?

Školenie je pre interných a externých audítorov. Pre všetkých, ktorí audity vo firmách vykonávajú, alebo budú vykonávať.

 

O norme ISO 19011

„Tento dokument poskytuje usmernenia na auditovanie systémov manažérstva vrátane zásad auditovania, manažérstva programu auditu a vykonávania auditov systému manažérstva a aj usmernenie na hodnotenie kompetentnosti jednotlivcov zapojených do procesu auditu.

Tieto činnosti zahŕňajú jednotlivcov, ktorí manažujú program auditu, audítorov a audítorské tímy. To je aplikovateľné vo všetkých organizáciách, ktoré potrebujú plánovať a vykonávať interné alebo externé audity systémov manažérstva alebo manažovať program auditu.

Tento dokument sa môže aplikovať na ďalšie typy auditov za predpokladu osobitného zvažovania potreby špecifickej kompetentnosti.“

Inštruktor

User Avatar
(0)
1 hodnotenie
227 Študentov
4 školení

Hodnotenia

5 hviezdami
0
4 hviezdami
0
3 hviezdami
0
2 hviezdami
0
1 hviezdami
0
0.0
0 hodnotení

Pridajte prvé hodnotenie pre "Interný audítor podľa ISO 19011: 2018"

Main Content