ISO-Školenie

0
0 recenzií

Návod na zavedenie ISO 9001 a vzorová dokumentácia systému manažérstva kvality

Inštruktor
Kamil Dorňák
Kategória
4 Students školenia
  • Popis
  • Curriculum
  • Recenzie

Vitajte na školení:

32 krokov k vybudovaniu úspešného systému manažérstva kvality podľa ISO 9001.

Čo sa dozviete?

V spolupráci s uznávanými poradenskými organizáciami sme pre Vás vytvorili návod a vzorovú dokumentáciu, ktorú považujeme za vysoko efektívnu a vhodnú do väčšiny organizácií. Dokumentácia zároveň spĺňa konkrétne požiadavky normy ISO 9001 a dáva predpoklad pre úspešné absolvovanie certifikácie.

Poďme na to…

Tento návod Vás krok za krokom prevedie všetkými potrebnými úlohami, ktoré by ste mali vykonať, aby ste vybudovali úspešný systém manažérstva kvality podľa normy ISO 9001.

Môžete ho využiť ako nadstavbu ku školeniu „Systémy manažérstva kvality podľa ISO 9001: 2015 (e-školenie)“ na stránke iso-skolenie.sk, alebo ku akémukoľvek školeniu k norme ISO 9001. Predpokladom je znalosť základov systému manažérstva kvality a prehľad o činnostiach, ktoré Vaša organizácia vykonáva.

Zároveň Vám tento návod poslúži ako inšpirácia pri budovaní systému manažérstva kvality. Jeho obsah je nezáväzný, avšak čím dôslednejšie zrealizujete jednotlivé body, tým jednoduchší bude pre Vás aj proces certifikácie. Očakávať môžete menej nezhôd a negatívnych zistení pri audite certifikačných orgánov. Zároveň vo Vašej organizácii zavediete systém manažérstva kvality, ktorý bude vysoko efektívny, prehľadný a ľahko udržiavateľný. Je to veľmi jednoduché. Získate maximálny prínos pri minimálnom úsilí a nákladoch. Rozhodli ste sa správne.

Forma:

Prehľadne písaný návod s dokumentáciou v pdf

Celková dĺžka školenia: 

Na realizáciu 32 pokynov / úloh si vyčleňte si min. 1,5 pracovného dňa, t. j. čistý čas na prípravu dokumentácie a zavedenie základných požiadaviek normy ISO 9001 v malej organizácii. Pre prípravu a zavedenie systému manažérstva kvality podľa tohto návodu vo väčších organizáciách je predpokladaný čas cca. 5 pracovných dní.

Pre koho je školenie určené?

Tento návod odporúčame pre všetky organizácie, ktoré sa rozhodli sami zaviesť systém manažérstva kvality podľa normy ISO 9001. Taktiež je vhodný pre poradcov a konzultantov v oblasti systémov manažérstva, ako aj pre pracovníkov poverených implementáciou požiadaviek normy ISO 9001.

Ako BONUS získate potvrdenie o implementácii systému manažérstva kvality podľa ISO 9001: 2015 v organizácii na Vaše meno.

Pred nákupom školenia si vytvorte svoj Účet študenta a prihláste sa.
Následne môžete školenie objednať, zaplatiť kartou a hneď začať so štúdiom.
Vaše školenia nájdete v Účte študenta.
Garancia vrátenia peňazí!
Rozmýšľate, či je toto školenie pre Vás to pravé? Kľudne si ho vyskúšajte.  Ak do 14 dní zistíte, že sa Vám školenie nepáči, peniaze Vám samozrejme vrátime.
o-návod-iso9001.jpg
Share
14-dňová záruka vrátenia peňazí
Detaily školenia
Počet lekcií 34
Plný doživotný prístup
Prístup cez mobil a TV

Máte záujem?

Toto je náhľad školenia, alebo balíka školení, ktorý si môžete prezrieť a v prípade záujmu objednať.

Pre objednanie je potrebné sa bezplatne zaregistrovať a prihlásiť. Formuláre sa zobrazia po kliknutí na tlačidlo vyššie.

Odporúčané