Certifikácia manažérskych systémov

DÔVERUJTE NAJLEPŠÍM

V spolupráci s poprednými odborníkmi z oblasti manažérskych systémov sme pre Vás v roku 2015 založili certifikačný orgán – Slovenská certifikačná spoločnosť, s.r.o., ktorý je k Vám vždy najbližšie. Svojich klientov si vážime zo všetkého najviac a preto vieme, čo potrebujete. Posúvame Váš biznis k vytúženým métam, prinášame do Vašej organizácie poriadok a pre Vás radosť z podnikania.

Naše poslanie:

Neustále zvyšujeme povedomie o systémoch manažérstva a približujeme ich filozofiu. Zameriavame sa hlavne na progresívnych podnikateľov a firmy, ktoré chcú napredovať. Moderným spôsobom prezentujeme požiadavky noriem ISO. K posudzovaniu ich plnenia pristupujeme vždy ľudsky. Motivujeme firmy na Slovensku k zavádzaniu princípov manažérskych systémov a získavaniu certifikátov. Chceme, aby zavedenie systémov podľa noriem ISO bolo u nás štandardom. Podnikateľov vedieme k tomu, aby využívali ich prínos pre odbremenenie sa od zbytočných starostí a naplno si vychutnali radosť z podnikania. Naším cieľom je, aby hospodárstvo na Slovensku rástlo a ľudia naokolo žili pokojnejší a zdravší život. Ďakujeme vám krásne za dôveru a že nám s tým pomáhate.

Prečo školenia?

Našim cieľom je pomôcť k vytvoreniu silného a stabilného podnikateľského prostredia na Slovensku. Preto sme sa rozhodli podeliť o naše skúsenosti a ukázať Vám praktické príklady, ako zlepšiť vedenie svojej firmy a ako sa vyhnúť rôznym nástrahám. Chceme Vám samozrejme poskytnúť aj komplexné informácie, ktoré Vám pomôžu so zavedením systémov manažérstva a výrazne zlepšia činnosti Vašich organizácií. Vedieme firmy k tomu, aby využili všetky poznatky z noriem ISO vo svoj prospech. Vďaka tomuto odhodlaniu sme ako prví na Slovensku v roku 2017 zverejnili naše školenia online a založili stránku www.iso-skolenie.sk. Aby mal každý podnikateľ, každý manažér, každý pracovník a zamestnanec firmy na Slovensku jednoduchý prístup k najnovším informáciám a kedykoľvek sa mohol k nim vrátiť.

Pridajte sa!

Pridajte sa k stovkám spokojných absolventov na celom Slovensku a v Čechách. Náš školiaci program je akceptovaný a uznávaný odbornými autoritami v oblasti systémov manažérstva a certifikácie. Referencie absolventov školení z rôznych oblastí hospodárstva:

Slovenská národná akreditačná služba, Výskumný ústav vodného hospodárstva, Trnavská univerzita v Trnave – Právnická fakulta, Ústredný kontrolný a skúšobný ústav poľnohospodársky v Bratislave, Prvá certifikačná s. r. o., PYROBOSS, s.r.o., Slovgen s.r.o., FANUC SLOVAKIA, s. r. o., Letecké opravovne Trenčín, a.s., Howa Tramico Slovakia, s. r. o., MABON s. r. o., BESTRENT s. r. o., REWAN s. r. o., NEXTLENS Slovakia s.r.o., Minebea Slovakia s.r.o., BSH Drives and Pumps s.r.o., SVAMAN spol. s r.o., ELITE JET s. r. o., Bizlink Technology (Slovakia) s.r.o., Ševt, a.s., Sanatórium Helios SK, s. r. o., AGROSPOL Hontianske Nemce, družstvo, Wire Technologies s.r.o., INVENTIVE, s.r.o., STAKOTRA MANUFACTURING, s.r.o. a mnoho ďalších.

Školiteľ / Lektor

Ing. Kamil Dorňák

“Systém manažérstva podľa noriem ISO chápte ako užitočného pomocníka pri vytvorení a riadení dokonalej firmy

O mne

Som vedúcim certifikačného orgánu a zakladateľom Slovenskej certifikačnej spoločnosti. Vyštudoval som STU SjF odbor Manažment strojárskych podnikov. Už počas štúdia som pochopil dôležitosť noriem a osvojil som si filozofiu systémov manažérstva. Audítorom som od roku 2005. V rámci audítorskej činnosti preverujem každoročne desiatky firiem z najrôznejších oblasti hospodárstva. To ma naučilo rozlišovať dôležité a podstatné od nepodstatného.

Mám dlhoročné skúsenosti s prácou s ľuďmi a riadením firiem, najmä v oblasti výroby. Dbám preto na praktický prínos informácii a využitie „sedliackeho rozumu” v riešení každodenných situácii. Veľmi si vážim aj spoluprácu so Slovenskou národnou akreditačnou službou (SNAS), kde sa ako technický expert zúčastňujem posudzovaní ďalších certifikačných orgánov. Vďaka tomu som pochopil, že dobrá komunikácia je najlepšou vizitkou profesionálneho audítora.

Normy ISO považujem za výborného pomocníka pre všetkých, ktorí to s podnikaním myslia vážne. Systém manažérstva kvality podľa ISO 9001 je dokonca jeden z mojich koníčkov. Často vyvíjam nové a moderné spôsoby jeho aplikácie v praxi.

Na školeniach SKCS chcem toto nadšenie preniesť aj na vás.

• Vysvetlím vám požiadavky noriem ľudskou rečou,
  • upozorním vás na dôležité informácie,
  • priblížim vám praktické využitie požiadaviek ISO noriem
  • a namotivujem vás na ich radostné plnenie.

Vybudovať systém podľa ISO bude pre vás hračka a hlavne zábava.

Čo ale odo mňa nečakajte…

• Nebudem vás ohurovať nekonečnými poučkami a definíciami, lebo aj ja sa nerád bifľujem.
  • Nebudem vás strašiť dopadmi nesplnenia požiadaviek ISO noriem, lebo sami viete, že to nie je až také hrozné.
  • Nebudem vás trápiť nepodstatnými vecami, lebo viem, že aj váš čas je drahý.
  • A záverečný test vedomostí? Veď si ho vyskúšajte sami 🙂

Teším sa na vás!