Najčastejšie otázky a odpovede

Registrácia účtu študenta

V hlavnom menu kliknite na Účet študenta, ktorý nájdete na pravej strane. Dostanete sa na stránku, kde sa môžete jednoducho zaregistrovať, alebo prihlásiť, vyplnením formulára, ktorý je na to určený. Po jeho správnom vyplnení vám bude zaslaný email s prihlasovacími údajmi.

Postup je podobný, ako pri registrácii. Ak ste už zaregistrovaní, stačí zadať prihlasovacie údaje do formulára a kliknúť na tlačidlo Prihlásenie. Po prihlásení sa vám zobrazí stránka vášho Účtu študenta, kde môžete nájsť svoje osobné informácie, školenia, objednávky a pod.

Nie je to nič zložité. Na prihlasovacej stránke kliknite na odkaz Zabudli ste heslo?, ktorý je súčasťou prihlasovacieho formulára.

Zobrazí sa stránka, kde je potrebné zadať vašu emailovú adresu. Následne vám bude zaslaný email s odkazom na stránku, kde si heslo môžete zmeniť. Stačí zadať do príslušného formulára nové heslo a potvrdiť ho.

Ak chcete svoj účet študenta na stránke zrušiť z akéhokoľvek dôvodu, zašlite nám v kontaktnom formulári vašu žiadosť o zrušenie účtu. Nič viac robiť nemusíte. Váš účet bude zrušený a so súkromnými údajmi sa bude zaobchádzať iba v rámci Zásad ochrany osobných údajov.

Objednávka školenia

Výber školenia je jednoduchý. Kliknite v hlavnom menu na Školenia a vyberte si školenie z našej ponuky, o ktoré máte záujem. Kliknite na školenie a prezrite si popis s odkazom na detaily školenia. Ak je to to, čo hľadáte, môžete si ho priamo objednať.

Výber balíka je podobný, ako výber samostatného školenia. Prejdite na stránku Školenia a vyberte si jeden z balíkov v našej ponuke. Odporúčame si prezrieť popis balíka a aj jednotlivé školenia, ktoré sú v ňom zahrnuté. Ak vám balík vyhovuje, jednoducho si ho priamo objednajte.

Školenie si môžete objednať pridaním do košíka priamo na stránke Školenia. Kliknite na vybrané školenie a potom na tlačidlo Pridať do košíka.

Následne si môžete prezrieť obsah vášho košíka, kde je uvedené množstvo a cena školenia. Ak sú údaje v poriadku, kliknutím na tlačidlo Pokračujte k pokladni môžete objednávku dokončiť.

Objednávka balíka školení je jednoduchá. Na stránke Školenia kliknite na balík školení a prezrite si informácie v popise. Následne postupujte rovnako, ako pri objednávke školenia. Kliknite na tlačidlo Pridať do košíka, overte si údaje v košíku a potom dokončite objednávku v pokladni.

Na výber máte niekoľko možností platieb. Vybrať spôsob si môžete na stránke Pokladne. Je len na vás, ktorú možnosť si vyberiete. Prístup k účtu a tým aj ku školeniam budete mať až po zaplatení objednávky.

Po schválení objednávky a jej úhrade vám budú zaslané prístupové údaje na prihlásenie na váš účet študenta.

Svoje zakúpené školenie nájdete na stránke Účet študenta.

Samozrejme, do košíka môžete vložiť ľubovoľný počet školení a balíkov. V pokladni následne pod platobnými údajmi uveďte do Poznámky k objednávke: meno, priezvisko a kontaktný e-mail jednotlivých študentov, vrátane priradených školení, aby sme im mohli vytvoriť účty.

Priebeh školenia

Je len na vás, kedy sa začnete školiť. Nie je tu žiadne časové obmedzenie. Školenia sú vytvorené vo forme video školení, ktoré si môžete pozrieť kedykoľvek máte na to čas a chuť.

To záleží iba na vás. Môžete ho zvládnuť za pár dní, alebo si môžete vyhradiť čas aj niekoľko mesiacov. Dôležité je, aby ste ho úspešne ukončili.

Nie, nemusíte. Naopak, školenie si môžete pokojne zopakovať aj niekoľkokrát. Podľa toho, ako je pre vás najlepšie. Napríklad, ak by ste na prvý krát neprešli úspešne vedomostným testom.

Keď dosiahnete požadovanú percentuálnu úspešnosť absolvovaného vedomostného testu, ktorý je pre každé školenie špecifický a zároveň budete mať dokončené všetky lekcie a ostatné sekcie školenia na 95%. Každú lekciu i všetky ostatné súčasti školenia preto označte ako dokončené a úspešne absolvujte test na konci školenia.

Po úspešnom ukončení školenia dostanete Certifikát na svoje meno s uvedeným názovom školenia. Certifikát má časovo neobmedzenú platnosť. Veď prečo by sme ju aj obmedzovali, keď ku školeniu máte neobmedzený prístup a môžete si ho kedykoľvek zopakovať.

Ak ste úspešne absolvovali test školenia, ktoré ste si vybrali, certifikát nájdete na svojom Účte študenta v sekcii Certifikáty. Odtiaľ si ho môžete jednoducho stiahnuť vo formáte PDF. Zároveň si svoj certifikát môžete overiť. Skopírujte kód certifikátu a zadajte ho podľa popisu do poľa, ktoré nájdete v dolnej časti stránky Kontakt.

sk_SKSlovak