ISO-Školenie

0
0 recenzií

Interný audítor podľa ISO 19011: 2018 (e-školenie)

Inštruktor
Kamil Dorňák
Kategória
92 Students školenia
  • Popis
  • Curriculum
  • Recenzie

Vitajte na školení:

Interný audítor podľa normy ISO 19011: 2018 – Návod na auditovanie systémov manažérstva.

Čo sa dozviete?

V prvom rade sa zameriame na požiadavky normy STN EN ISO 19011: 2019, vydanej ako STN v roku 2019. Ďalej sa budeme venovať praktickým príkladom auditovania systémov manažérstva z oblasti kvality, environmentu a BOZP. Svoje si však nájdu aj audítori ostatných manažérskych systémov. Budeme si hovoriť o technikách auditovania a získate návod, ako si jednoducho pripraviť kontrolné listy. Okrem toho sa budeme zaoberať psychológiou a komunikačnými zručnosťami. Na záver školenia odhalíme niekoľko tajných techník audítorov.

Poďme na to…

Vzdelávajte sa v práci, doma, v aute… kde len chcete. Ak máte chvíľu čas, pustite si ktorúkoľvek video-lekciu a získajte nové vedomosti. Už žiadne zbytočné naťahovanie času, žiadne náklady navyše. Iba dôležité fakty a kvalitné informácie, ktoré Vás zaujímajú najviac. Zvukovú stopu si môžete stiahnuť do Vášho zariadenia a počúvať kedykoľvek a kdekoľvek. Ak prejdete všetkými lekciami, máme pre Vás pripravený krátky test Vašich vedomostí. Po úspešnom zvládnutí získavate certifikát o absolvovaní školenia.  Staňte sa expertom! Prajeme príjemnú zábavu a držíme palce.

Pred nákupom školenia si vytvorte svoj Účet študenta a prihláste sa.
Následne môžete školenie objednať, zaplatiť kartou a hneď začať so štúdiom.
Vaše školenia nájdete v Účte študenta.
Garancia vrátenia peňazí!
Rozmýšľate, či je toto školenie pre Vás to pravé? Kľudne si ho vyskúšajte. Ak do 14 dní zistíte, že sa Vám školenie nepáči, peniaze Vám samozrejme vrátime.

Forma:

Videoškolenie s certifikátom

Celková dĺžka školenia: 2:56 hod.

Pre koho je toto školenie určené?

Školenie je pre interných a externých audítorov. Pre všetkých, ktorí audity vo firmách vykonávajú, alebo budú vykonávať. Školenie odporúčame aj pre všetkých vedúcich pracovníkov a manažérov, ktorí chcú efektívne vykonávať kontrolné činnosti. Zároveň je vhodné pre zlepšenie komunikačných, analytických, plánovacích a vyjednávacích schopností, ako aj pre rozvoj  a rast osobnosti.

 

O norme ISO 19011

„Tento dokument poskytuje usmernenia na auditovanie systémov manažérstva vrátane zásad auditovania, manažérstva programu auditu a vykonávania auditov systému manažérstva a aj usmernenie na hodnotenie kompetentnosti jednotlivcov zapojených do procesu auditu.

Tieto činnosti zahŕňajú jednotlivcov, ktorí manažujú program auditu, audítorov a audítorské tímy. To je aplikovateľné vo všetkých organizáciách, ktoré potrebujú plánovať a vykonávať interné alebo externé audity systémov manažérstva alebo manažovať program auditu.

Tento dokument sa môže aplikovať na ďalšie typy auditov za predpokladu osobitného zvažovania potreby špecifickej kompetentnosti.“

Školenie Interný audítor
Share
14-dňová záruka vrátenia peňazí
Detaily školenia
Počet lekcií 6
Testy 1
Plný doživotný prístup
Prístup cez mobil a TV

Máte záujem?

Toto je náhľad školenia, alebo balíka školení, ktorý si môžete prezrieť a v prípade záujmu objednať.

Pre objednanie je potrebné sa bezplatne zaregistrovať a prihlásiť. Formuláre sa zobrazia po kliknutí na tlačidlo vyššie.

Odporúčané