ISO-Školenie

5 z 5
5
1 recenzia

Systémy manažérstva BOZP podľa ISO 45001: 2018 (e-školenie)

Vitajte na školení: Systémy manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa normy STN ISO 45001: 2019. Čo sa dozviete? Vysvetlíme si požiadavky normy ISO 45001, vydanej ako STN v roku 2019. Venovať sa budeme aj konkrétnym príkladom aplikácie v praxi a ukážeme si, ako efektívne zaviesť jednotlivé požiadavky v organizáciách. Na záver školenia siSystémy manažérstva BOZP podľa ISO 45001: 2018 (e-školenie)

Vitajte na školení:

Systémy manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa normy STN ISO 45001: 2019.

Čo sa dozviete?

Vysvetlíme si požiadavky normy ISO 45001, vydanej ako STN v roku 2019. Venovať sa budeme aj konkrétnym príkladom aplikácie v praxi a ukážeme si, ako efektívne zaviesť jednotlivé požiadavky v organizáciách. Na záver školenia si povieme, ako vybudovať úspešný manažérsky systém a ako v pohode prejsť certifikáciou.

Poďme na to…

Vzdelávajte sa v práci, doma, v aute… kde len chcete. Ak máte chvíľu čas, pustite si ktorúkoľvek video-lekciu a získajte nové vedomosti. Už žiadne zbytočné naťahovanie času, žiadne náklady navyše. Iba dôležité fakty a kvalitné informácie, ktoré Vás zaujímajú najviac. Zvukovú stopu si môžete stiahnuť do Vášho zariadenia a počúvať kedykoľvek a kdekoľvek. Ak prejdete všetkými lekciami, máme pre Vás pripravený krátky test Vašich vedomostí. Po úspešnom zvládnutí získavate certifikát o absolvovaní školenia.  Staňte sa expertom! Prajeme príjemnú zábavu a držíme palce.

Pred nákupom školenia si vytvorte svoj Účet študenta a prihláste sa.
Následne môžete školenie objednať, zaplatiť kartou a hneď začať so štúdiom.
Vaše školenia nájdete v Účte študenta.
Garancia vrátenia peňazí!
Rozmýšľate, či je toto školenie pre Vás to pravé? Kľudne si ho vyskúšajte.  Ak do 14 dní zistíte, že sa Vám školenie nepáči, peniaze Vám samozrejme vrátime.

Forma:

Videoškolenie s certifikátom

Celková dĺžka školenia: 2:27 hod.

Pre koho je toto školenie určené?

Školenie pre manažérov BOZP, vedúcich pracovníkov, audítorov, kontrolórov, poradcov, študentov príslušného oboru manažérstva a ďalších záujemcov z praxe.

O norme ISO 45001

„Tento dokument špecifikuje požiadavky na systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci (BOZP) a poskytuje usmernenie na ich používanie, aby sa umožnilo organizáciám poskytovať bezpečné a zdravé pracoviská s prevenciou pracovných úrazov a zhoršenia zdravia a tiež proaktívneho zlepšovania výkonnosti jej BOZP. Tento dokument je aplikovateľný v akejkoľvek organizácii, ktorá chce vytvoriť, implementovať a udržiavať systém manažérstva BOZP, aby zlepšovala bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci, eliminovala nebezpečenstvá a minimalizovala riziká BOZP (vrátane nedostatkov systému), výhodne využívala príležitosti BOZP a zvládala nezhody systému manažérstva BOZP, ktoré sú spojené s jej činnosťami. Tento dokument pomáha organizácii dosiahnuť zamýšľané výsledky jej systému manažérstva BOZP. V súlade s politikou BOZP organizácie zamýšľané výsledky systému manažérstva BOZP zahŕňajú: trvalé zlepšovanie výkonnosti BOZP; plnenie právnych požiadaviek a ďalších požiadaviek; dosahovanie cieľov BOZP.“

Lekcie

1
Úvod / Plánovanie
10 minút
2
Budovanie
5 minút
3
Kontrola – 1. časť
27 minút
4
Kontrola – 2. časť
27 minút
5
Kontrola – 3. časť
25 minút
6
Kontrola – 4. časť
25 minút
7
Kontrola – 5. časť
17 minút
8
Zlepšovanie
8 minút

Test

1
Test ISO 45001:2018
15 questions
5
5 z 5
1 hodnotenia

Podrobné hodnotenie

Hviezdičky 5
1
Hviezdičky 4
0
Hviezdičky 3
0
Hviezdičky 2
0
Hviezdičky 1
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

Zobraziť viac
Ak chcete zanechať recenziu, prihláste sa
ISO 45001
Získajte kurz
14-dňová záruka vrátenia peňazí

Zahŕňa

Plný doživotný prístup
Prístup cez mobil a TV

Máte záujem?

Toto je náhľad školenia, alebo balíka školení, ktorý si môžete prezrieť a v prípade záujmu objednať.

Pre objednanie je potrebné sa bezplatne zaregistrovať a prihlásiť. Formuláre sa zobrazia po kliknutí na tlačidlo vyššie.

Odporúčané

sk_SKSlovak