ISO-Školenie

Interný audítor + ISO 9001 (e-školenie)

Skvelý školiaci program pre interných audítorov systému manažérstva kvality podľa normy ISO 9001.

  • 5 hodín prednášok,
  • 2 certifikáty o absolvovaní.

Chytrá voľba – viac školení za menej peňazí!

Staňte sa dokonalým audítorom pre auditovanie systému manažérstva kvality podľa ISO 9001. Získajte výhodne certifikát interného audítora ako potvrdenie na vykonávanie interných auditov a certifikát o absolvovaní školenia k norme ISO 9001 ako doklad o Vašich vedomostiach v oblasti systémov manažérstva kvality.

Po zakúpení balíka si školenia nájdete na svojom Účte študenta a môžete hneď začať so štúdiom.

Garancia vrátenia peňazí!
Rozmýšľate, či je tento balík školení pre Vás ten pravý? Kľudne si ho vyskúšajte. Ak do 14 dní zistíte, že sa Vám školenia nepáčia, peniaze Vám samozrejme vrátime.

Tento ZÁKLADNÝ BALÍK obsahuje neobmedzený prístup k dvom školeniam:

 O školeniach:

Návod na auditovanie systémov manažérstva.

V prvom rade sa zameriame na požiadavky normy STN EN ISO 19011: 2019, vydanej ako STN v roku 2019. Ďalej sa budeme venovať praktickým príkladom auditovania systémov manažérstva z oblasti kvality, environmentu a BOZP. Svoje si však nájdu aj audítori ostatných manažérskych systémov. Budeme si hovoriť o technikách auditovania a získate návod, ako si jednoducho pripraviť kontrolné listy. Okrem toho sa budeme zaoberať psychológiou a komunikačnými zručnosťami. Na záver školenia odhalíme niekoľko tajných techník audítorov.

Systémy manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001: 2016.

Vysvetlíme si požiadavky normy ISO 9001, vydanej ako STN v roku 2016. Venovať sa budeme aj konkrétnym príkladom aplikácie v praxi a ukážeme si, ako efektívne zaviesť jednotlivé požiadavky v organizáciách. Na záver školenia si povieme, ako vybudovať úspešný manažérsky systém a ako v pohode prejsť certifikáciou.

Máte záujem?

Toto je náhľad školenia, alebo balíka školení, ktorý si môžete prezrieť a v prípade záujmu objednať.

Pre objednanie je potrebné sa bezplatne zaregistrovať a prihlásiť. Formuláre sa zobrazia po kliknutí na tlačidlo vyššie.

Odporúčané

sk_SKSlovak