post-layout-columns-
Warning: Undefined array key "ms_lms_starter_blog_skin_columns" in /data/1/2/125b8aae-77c3-4e12-9d06-5fe19abb91d2/iso-skolenie.sk/web/wp-content/themes/ms-lms-starter-theme/templates/post/index.php on line 5

Komunikácia pri audite – Podcast 08

Poďme sa ponoriť do tajomstiev komunikácie. Čo sa pri audite vlastne deje? Prečo sa pri niektorých rozhovoroch dozvieš aj to, čo si nemusel? Prečo niektorí pracovníci reagujú kľudne a s rozvahou a iní nervózne a nepredvídateľne? Ako dôležitá je komunikácia pri audite? (viac…)

Zásady auditovania – Podcast 07

Dnes to bude o auditovaní a zásadách. Zaujímavá téma pre každého audítora, ktorý chce vedieť, či robí všetko správne. Ale aj pre auditovaného, ktorý audítorov hodnotí. Máš už s auditovaním skúsenosti? Poznáš jeho pravidlá a zásady? (viac…)