post-layout-columns-
Warning: Undefined array key "ms_lms_starter_blog_skin_columns" in /data/1/2/125b8aae-77c3-4e12-9d06-5fe19abb91d2/iso-skolenie.sk/web/wp-content/themes/ms-lms-starter-theme/templates/post/index.php on line 5

Norma ISO 14001 – Podcast 10

Norma ISO 14001. Pomôž aj ty k záchrane našej planéty! Životné prostredie a jeho ochrana je dnes extrémne dôležitá téma. A ako s tým súvisí ISO 14001? Čo prináša systém manažérstva environmentu pre firmy a pre celú spoločnosť? (viac…)

Opatrenia na zvládanie rizík a príležitostí – Podcast 06

Vieš, čo ti pomáha dosahovať ciele? A čo ti naopak bráni v dosahovaní cieľov? Aké máš možnosti na zvládanie rizík? Kľúčové je pochopiť súvislosti organizácie, potreby a očakávania zainteresovaných strán. Vysvetlíme si aj obľúbenú SWOT analýzu. (viac…)

Ciele – Podcast 05

Poďme si pohovoriť o cieľoch. Teraz zvýš svoju pozornosť. Budeme sa totižto baviť o najdôležitejšej časti, ktorá vedie k úspechu každej organizácie. Ak chceš v čomkoľvek uspieť, začni cieľom. Určite si tiež zvedavý, ako si správne stanovovať ciele. (viac…)

Politika systému manažérstva – Podcast 04

V tomto podcaste sa budeme venovať politike, ale nemusíš sa báť. Pôjde o politiku systémov manažérstva. Je to prvý dôkaz o existencii systému manažérstva, ktorý môžeš vo firme nájsť. Chceš vedieť, ako politika podľa noriem ISO vyzerá a čo má obsahovať? (viac…)