SKCS

Posledná aktualizácia: 25. októbra 2021

Systémy manažérstva kvality podľa ISO 9001: 2015

(1 Rating)
Systémy manažérstva kvality podľa ISO 9001: 2015

Prehľad

Vitajte na školení:

Systémy manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001: 2016.

Čo sa dozviete?

Vysvetlíme si požiadavky normy ISO 9001, vydanej ako STN v roku 2016. Venovať sa budeme aj konkrétnym príkladom aplikácie v praxi a ukážeme si, ako efektívne zaviesť jednotlivé požiadavky v organizáciách. Na záver školenia si povieme, ako vybudovať úspešný manažérsky systém a ako v pohode prejsť certifikáciou.

Poďme na to…

Vzdelávajte sa v práci, doma, v aute… kde len chcete. Ak máte chvíľu čas, pustite si ktorúkoľvek video-lekciu a získajte nové vedomosti. Zvukovú stopu si môžete stiahnuť do Vášho zariadenia a počúvať kedykoľvek a kdekoľvek. Ak prejdete všetkými lekciami, máme pre Vás pripravený krátky test Vašich vedomostí. Po úspešnom zvládnutí získavate certifikát o absolvovaní školenia.  Staňte sa expertom! Prajeme príjemnú zábavu a držíme palce.

O norme ISO 9001

„Táto medzinárodná norma špecifikuje požiadavky na systém manažérstva kvality, ak organizácia:

a) potrebuje preukázať svoju schopnosť trvalo poskytovať produkty a služby, ktoré spĺňajú požiadavky zákazníka, aplikovateľné požiadavky predpisov a regulačné požiadavky,

b) kladie si za cieľ zveľaďovať spokojnosť zákazníka prostredníctvom efektívneho využívania systému vrátane procesov na zlepšovanie systému a zabezpečovania zhody s požiadavkami zákazníka, aplikovateľnými požiadavkami predpisov a regulačnými požiadavkami.

Všetky požiadavky tejto medzinárodnej normy sú všeobecné a určené na aplikáciu v akejkoľvek organizácii bez ohľadu na typ, jej veľkosť alebo poskytované produkty a služby.“

Inštruktor

User Avatar
(0)
1 hodnotenie
227 Študentov
4 školení

Hodnotenia

5 hviezdami
1
4 hviezdami
0
3 hviezdami
0
2 hviezdami
0
1 hviezdami
0
5.0
1 rating
  1. Tomáš Oros

    školenie bolo perfektne prezentované

Pridať hodnotenie

Main Content